איך לסיים מסיבה כמו תקליטן

לסגור את המסיבה כמו תקליטן

לסגור את המסיבה: איך לסיים הופעה כמו תקליטן מקצועי

כל תקליטן ותיק יודע שמסיבה זוכרים לפי איך שהיא נגמרת. הכוונה היא שאנשים נוטים לזכור בדרך-כלל את התקליטן ואת המוזיקה שהוא השמיע לפי הסוף של הסט. האם תקליטנים מתחילים יודעים זאת? אני לא חושב, זה בא עם הנסיון. זו פסיכולוגיה אנושית.

כל תקליטן ותיק יודע שמסיבה זוכרים לפי איך שהיא נגמרת. הכוונה היא שאנשים נוטים לזכור בדרך-כלל את התקליטן ואת המוזיקה שהוא השמיע לפי הסוף של הסט. האם תקליטנים מתחילים יודעים זאת? אני לא חושב, זה בא עם הנסיון. זו פסיכולוגיה אנושית. לא משנה מה השמעת במשך שעות, הצליל האחרון נשאר לאנשים בראש ואיתו הם עוזבים. אז כשהלילה נגמר, זה או שהם שמחים או שלא. הכל תלוי בדבר האחרון שנתת להם. שינוי מוחלט בקצב ובז'אנר הוא הכרחי, לפחות בשבילי. אני מאמין שגם תקליטנים אחרים יסכימו איתי. באופן אישי אני מעדיף להשמיע איזה שני שירים מוכרים שעושים לכולם קצת נוסטלגיה. צריך לבחור אחד פופולרי שכולם אוהבים. צריך פשוט להשמיע את השיר כמו שהוא, בלי לשנות את הקצב ובלי למקסס. אפשר לנצל גם את סוף המסיבה בשביל לכבד בקשה מאחד המשתתפים שלא התאימה במהלך הערב. זכור, האנשים עוזבים עם הדבר האחרון שנתת להם, הפוך אותו לכיפי ובלתי נשכח. גם בשביל ההנאה שלהם וגם בשביל המוניטין שלך.

בתור DJ ותיק ותקליטן חתונות מקצועי אני יודע שהתפקיד שלי הוא לעשות שמח ולהשמיע לאנשים מוזיקה טובה. מהמקום שלי בעמדה אני אף פעם לא שוכח שאני חלק מהאירוע ולא סתם צופה בו במנותק. אני אוהב לתקשר עם הקהל ולראות שאני נותן לו מה שהוא אוהב. מעבר לכך, אני אף פעם לא מניח שלאנשים לא אכפת מה אני משמיע או מה אני עושה בעמדה – גם בסוף הערב!

למאמר: 8 טיפים להצלחה בהופעה הראשונה שלך כתקליטן

למאמר: איך ללהק תקליטן לחתונה בשישה צעדים פשוטים

שורה תחתונה

אתה אף פעם לא יכול לדעת מי שם ומי צופה בך. הבחור שעומד לידך יכול להיות בעלים של מועדון אחר או אולם אירועים, או אולי מישהו ששוקל אם לשכור אותך לחתונה שלו. תמיד תראה ותתנהג באופן מקצועי, אפילו אם יש רק בנאדם אחד בחדר. אף פעם אל תכבה את המערכת שלך אם עדיין יש אנשים ואל תעצור את המוזיקה עד שהשיר האחרון מסתיים. אלה טיפים חשובים לכל DJ מתחיל ולא מנוסה שרוצה להפוך את ההופעה הראשונה שלו למוצלחת.

Recommended Posts
צרו קשר

פנו אליי עכשיו

 הציוד של טייטסו - מה הוא?תקליטנים ופגיעות בשמיעה: מה צריך לדעת כדי להגן על האוזניים?