טייסטו – איך הוא מייצר צלילים כ"כ מדהימים? מדריך מיוחד

באיזה פטיפון טייסטו משתמש?

טייסטו, או Tiësto התקליטן הDJ ההולנדי המפורסם. רבים תוהים איך הוא מפיק את הצליל המדהים הזה. בניגוד למוסיקאים אחרים, הדרך בה התקליטן מצליח להפיק את הצלילים שלו לרוב נסתר מהעיין של המאזינים. קשה לנחשב איך התקליטן עושה את מה שהוא עושה, בניגוד למשל, לגיטריסט או מתופף. צליל התקליטן הם קשים מאד לחיקוי. אבל אל תדאגו, אני כאן כדי לנסות להסביר לפחות באיזה כלים הוא משתמש. 

תתפלאו לשמוע אבל אחת השאלות שחוזרות שוב ושוב כשמדברים על טייטסו, לפחות בחוגים של התקליטנים הוא – באיזה פטיפון הוא משתמש?

טייסטו, או Tiësto נבחר לתקליטן הכי טוב בעולם לפי הרשימה שהכנתי, רוצים לראות מי שאר הטופ 10 – התקליטנים הכי טובים בעולם לשנת 2015?

הציוד של טייסטו

טייסטו משתמש ב- SL-1210 M5G Technics turntables.

טייטסו – מה הכלים שהוא משתמש כתקליטן?

 טייסטו משתמש ב- SL-1210 M5G Technics turntables. טייסטו הוא אחד הDJS הכי מוכרים בעולם. הוא מנגן דאנס, האוס וטראנס. הוא הוציא מספר אלבומים ועבד עם הרבה אמנים. ה- SL-1210 M5G Technics turntables הוא לא חדש, רחוק מזה אפילו. הוא עומד למכירה כבר שנים. טייסטו אכן משתמש בפטיפונים דיגיטליים בהרבה הופעות מכיוון שיותר קל להעביר אותם ממקום למקום. כדי להכין את הסט שלו ולמקסס הוא עדיין מעדיף להשתמש בתקליט וייניל מסורתי.

ה- SL-1210 M5G Technics turntables עשוי עם גימור מתכתי שחור. לפטיפון יש DIGITAL PITCH CONTROL וזרוע ששופרה על ידי טקניקס במשך שנים כדי למנוע לגמרי קפיצות בתקליט. זהו פטיפון מושלם לכל מי שרוצה לשלוט בקאט ולמקסס בעזרת תקליטים. עוד פיצ'ר מיוחד של הפטיפון הזה הוא ה- ELECTRONIC BRAKING SYSTEM, מערכת המאפשרת לעשות 'ברייק'. כמובן שלא יהיה לך שימוש בזה אם אתה סתם שומע מוזיקה בבית. אבל, כשאתה שולט ברחבת הריקודים ורוצה ליצור אפקט דרמטית אז 'ברייק' מהיר יכול להיות בדיוק ההבדל בין הופעה סתמית להופעה בלתי-נשכחת.

 

 

 

 

הציוד של טייטסו - מה הוא?

טייסטו הוא התקליטן המוביל כיום בעולם, והרבה שואלים אותי באיזה ציוד הוא משתמש

Recommended Posts
צרו קשר

פנו אליי עכשיו

 בחירת פטיפון והמחיר של פטיפון בירושליםלסגור את המסיבה: איך לסיים הופעה כמו תקליטן מקצועי