איך תקליטן לחתונה אמור להתנהג בחתונה עצמה?

מכירים את זה שהDJ מדבר יותר? או לא מדבר בכלל?

אחת התלונות שאני שומע כל הזמן על תקליטנים לחתונות היא "הוא היה מטורף מיידי, כל הזמן דיבר, פשוט הרס את האווירה". גם אני, כאורח, שמתי לב לתקליטנים DJ שפשוט לא הפסיקו לצעוק ברמקול כל החתונה. כל תקליטן שחושב שהוא ברדיו יכול לעצבן את כל האורחים.
לפעמים אני גם שומע את התלונה ההפוכה, "הוא פשוט עמד שם וזה נראה כאילו לא אכפת לו בכלל". גם זה יכול להיות מתסכל, תקליטן שלא יודע להרים אווירה.

איך DJ צריך להרים את האווירה?

אז מה היא המידה הנכונה ביותר שבה DJ צריך להיות מעורה עם הקהל? איך תקליטן לחתונה צריכה להתנהג מול הקהל בחתונה?

התשובה היא פשוטה, בדיוק מה שאת רוצה. אני מבין שכמעט כל הפוסטים שלנו באתר אומרים את זה, אבל דרך ההתנהגות של התקליטן בחתונה שלך צריכה להיות בדיוק לפי מה שאת אוהבת. זה החתונה שלך ואת צריכה להינות ממנה בדיוק בדרך שבה את אוהבת. את לא צריכה לעבוד בשביל הDJ, הDJ צריך לעבוד בשבילך.

להבין את הכלה

לפני שבועיים הייתה לי את ההזמנות להופיע בחתונה של זוג צעיר ולציית בדיוק לבקשה של הכלה. זה ממש לא היה קשה. היא רצתה אנרגיה בינונית בזמן קבלת הפנים, אנרגיה מטורפת בזמן הריקודים ומוסיקה שקטה יותר לקראת סיום הערב. אפילו לקחתי זמן מדיוק לכמה זמן לוקח כל חלק באירוע כדי לא לפספס רגע. אני חושב שרוב הדיי ג'יים לחתונה היום מעורבים יותר ויותר בקבלת ההחלטות של המוסיקה לחתונה מעבר, אבל עדיין מילה של כלה זו מילה.

שורה תחתונה: איך DJ לחתונה צריך להתנהג?

תשאלו את התקליטן לחתונה שלכם על ההרגלים שלו בקצב של הטארקים. מתי הוא מתחיל עם מוסיקה מטורפת ואיך "הגל" שלו הולך בדיוק.

Recommended Posts
צרו קשר

פנו אליי עכשיו

 כל הסיבות למה צריך תקליטן לחתונה מקצועי