טיפים לתקליטן המתחיל

התקליטן המתחיל: מה צריך לדעת?

אם אתה קורא את זה, סימן שהחלטת להיות תקליטן כתחביב או כמקצוע. יש לך ציוד, תפעיל אותו ותתחיל ללמוד טוב טוב איך להשתמש בו. יכול להיות שאתה גם שלב אחד יותר מתקדם וכבר לקחת כמה שיעורים או קורסים באינטרנט.

אחרי שהבנת איך הציוד עובד והכל טוב ויפה, אתה רוצה לדעת מהם הדברים החשובים שתקליטן צריך לדעת. במילים אחרות, מה צריך להיות סדר העדיפויות שלך. שאלה טובה! כולנו יודעים שיש המון מה ללמוד אבל בכל זאת אני יכול לעזור לך ולצמצם את הדברים החשובים שצריך ללמוד על ההתחלה כדי לתקלט כמו שצריך. זכרו שאני מדבר רק על תקליטן מתחיל. ברגע שיש לך מספיק ניסיון אתה יכול לעשות דברים איך שמתחשק לך.

עצות לתקליטן המתחיל

1. תקליטן מכיר טוב את השירים

תכיר את השירים שאתה הולך לעבוד איתם, תכיר כל בית, כל דרופ, כל פזמון. שאף פעם לא יתפסו אותך לא מוכן!

2. תקליטן צריך להתאמן על לזהות קצבים שונים ולהתאים ביניהם.

נכון שיש היום תוכנות שעושות את ה בשבילך אבל תקליטן אמיתי אמור לדעת גם בלי לחשוב איזה שירים ילכו ביחד ואיזה לא.

3. תקליטן צריך להתאמן על מעברים

אין דבר יותר חשוב מהמעברים בין השירים, אם אתה כתקליטן לא יכול לספק לאנשים מעברים זורמים ומעניינים בין שירים עדיף כבר שיהיה שם מחשב במקומך! הדבר הכי חשוב הוא אם כך, לאהוב מוזיקה. זה מה שצריך להניע תקליטן, לא כסף ואפילו לא הרצון רק לשמח, אלא האהבה למוזיקה. אם אתם רוצים להכנס לעסק בשביל הכסף אז אתם לא במקום הנכון.

קשה מאוד להרוויח כסף בתחילת הדרך, תמיד יהיה מישהו ברמה שלכם שמוכן לנגן בחינם כדי ליצבור ניסיון, ובכלל עד שאין לך שם ומוניטין, אתה לא תרוויח הרבה, אם בכלל. כדי ליצור את קהל הלקוחות ובסיס השומעים שלך אתה תמיד חייב ליצור חברויות חדשות ולפנות לאנשים, להשמיע לכל מי שרק יהיה מוכן לשמוע. תקליטן טוב הוא תקליטן שאוהב אנשים ואוהב מוזיקה.  אחד שתמיד מוכן לתקשר עם הקהל כשהוא מופיע, זה לא עסק לאנשים סגורים שמתאים להם לנגן רק לעצמם.

קחו את הטיפים הקטנים האלה להתחלת הדרך ושיהיה בהצלחה!

עוד מאמרים שיעזרו לכם- תקליטנים צעירים

למאמר: 8 טיפים להצלחה בהופעה הראשונה שלך כתקליטן

למאמר: איך לסיים מסיבה כמו תקליטן

למאמר: כמה מרוויח תקליטן בירושלים?

 

Recommended Posts
צרו קשר

פנו אליי עכשיו

 תקליטנים ופגיעות בשמיעה: מה צריך לדעת כדי להגן על האוזניים?האם תקליטן טוב צריך ציוד יקר? מדריך מיוחד