תקליטן לחתונה: למה צריך DJ מקצועי לחתונה שלכם?

מה זה תקליטן לחתונה ולמה צריך את זה?

לתקלט בחתונה זה יותר מסתם להשמיע מוזיקה. התקליטן בחתונה שלכם אחראי לתקתק את כל לוח הזמנים, לתזמר את קבלת הפנים, להזיז את האורחים ולקרוא בדיוק מה הקהל שלכם רוצה ומתי הוא רוצה אותו. גם תקליטן שיש לו ניסיון אבל רק בתחום המועדונים ימצא את עצמו אבוד כשהוא צריך לתקלט בחתונה. הוא פשוט לא מכיר את הזרימה של העניינים כשמדובר בחתונה והוא לא ידע למנוע אסונות אם משהו ישתבש. מה יקרה אם התקליטן יכריז על ריקוד מרגש של הכלה עם הסבא שלה וכל המשפחה תתחיל לבכות כי הסבא נפטר שבועיים קודם? תקליטן מקצועי שולט בכל הפרטים הקטנים ולעולם לא יעשה לכם פאדיחות.

תקליטן מקצועי

בחתונה שלכם צריך תקליטן מקצועי שידע לבדר את הקהל והשמיע להם את השירים הנכונים בזמנים הנכונים, בסדר הנכון ככה שהאורחים לא יפסיקו לרקוד. לעתים קרובות, מצב הרוח של האורחים משתנה ומי שאחראי על ההנאה שלהם צריך לעשות שינויים בתוכניות כדי שהריקודים לא ייפסקו אפילו לא לשנייה. אם התקליטן יהיה לא מנוסה ולא יידע איך למקסס ולהעביר שירים ככה שהקהל אפילו לא ישים לב, אז יהיו לכם חלקים של "זמן מת", חלקים של שקט ומבוכה שיהרסו את הזרימה של הדברים וייגרמו לאורחים לעזוב את הרחבה מוקדם מהצפוי. חלק מהאנשים חושבים שמספיק לקחת תקליטן לא מנוסה, לתת לו רשימה של השירים שהזוג אוהב וזה יספיק כדי לעשות את החתונה שמחהזה לא. צריך מישהו עם ניסיון שיעבוד עם הבקשות של הזוג אבל גם עם התגובות של הקהל ויידע מה מתאים ומה לא.

כל הסיבות למה צריך תקליטן לחתונה מקצועי

עוד שתי סיבות למה לא לשכור תקליטן חובבן לחתונה שלכם, נוגעות לציוד. דבר ראשון, DJ שדורש פחות כסף כנראה גם השקיע פחות כסף בציוד שלו ותאמינו לי שאתם לא רוצים מישהו כזה באירוע הכי חשוב בחייכם. מערכת סטראו שנשמעת פצצה בסלון שלכם לא תשמע טוב באולם חתונות רחב ידיים. מגברים ורמקולים מקצועיים הם הכרחיים כדי שהסאונד יהיה צלול ותהיה לו השפעה גם כשהווליום לא בשיאו. בכל-זאת, אתם רוצים שהאורחים שלכם יוכלו לנהל שיחה ליד השולחן בנעימים גם אם ברחבת הריקודים הצעירים כבר נותנים בראש. סיבה שנייה הקשורה לציוד היא שלתקליטן חובבן לא תהיה אלטרנטיבה במקרה שמשהו בציוד יתקלקל. חלק מהמקצוע של תקליטן לחתונה כרוך בהסתמכות על טכנולוגיה שכמו שכולנו יודעים, לפעמים מאכזבת. לכן,  תקליטן לחתונה רציני תמיד מביא איתו מערכת חלופית וציוד נוסף כך שלא משנה מה יקרה המסיבה לא תפסיק.

שורה תחתונה

בקיצור, אם אתם מתכננים חתונה ואתם רוצים שיהיו בה ריקודים ושאנשים ייזכרו אותה כאירוע לא רק מרגש אלא גם כיפי ומסיבתי. אנא, אל תהרסו לעצמכם ותתפשרו על חובבן. ישנם אינסוף דברים שיכולים למנוע מהיום המושלם שלכם להיות מושלם עד הסוף, אל תסכנו אותו בידיים של חובבן.

עוד מאמרים על תקליטן לחתונה

למאמר: איך בוחרים תקליטן לחתונה?

למאמר: כל השאלות שצריך לשאול תקליטן לחתונה לפני שבוחרים

למאמר: איך ללהק תקליטן לחתונה בשישה צעדים פשוטים?

למאמר: איך לשנות דבר אחד קטן כדי ולהפוך לתקליטן לחתונה טוב יותר?

 

Recommended Posts
צרו קשר

פנו אליי עכשיו

 האם תקליטן טוב צריך ציוד יקר? מדריך מיוחדIMG_2988-compressed