8 טיפים להצלחה בהופעה הראשונה שלך כתקליטן

להתכונן לההופעה הראשונה זה לא משימה פשוטה. אימון הופך את ההופעה למושלמת, כמו שאומרים, וללא אימונים רבים ההופעה הראשונה שלך לא תהיה מדהימה. מניסיוני הותיק בתחום התיקלוט ובהיותי דייגי מנוסה, הכנתי 8 טיפים שיעזרו לכם, דייג'יים צעירים ותקליטנים מתחילים בהכנה הקשה של להיות תקליטן מעולה


 

התוכנית שלך מתחילות להתגשם והלב שלך פועם בחוזקה. אתה יכול לחתוך את המתח בסכין. המועדון מלא וגדוש באנשים שרוצים לראות מה אתה יכול לעשות. כל העיניים עליך. זה הגיג הראשון שלך, ההופעה הראשונה. כולם בקהל אומרים לעצם "מה הבחור הזה יודע לעשות?"

אז בדיוק בשביל זה, הכנתי אני, אלי בלישה, רשימה של 8 טיפים שאתה חייב לעשות לפני ההופעה הראשונה כדי שתהיה מושלמת:

8 טיפים להצלחה בהופעה הראשונה שלך כתקליטן

1. קח את הזמן

הימנע מלקחת הופעה בדקה ה-90. תן לעמך שלושה ימים להתאמן ולהתכונן מול הקהל הספיצפי. לקחת הופעה בדקה ה-90 יכולה להפוך את המופעה שלך לגרוע. הרבה DJ ותקליטנים מתחילים עושים את הטעות הזו ומשלמים בפגיעה בתדמית.

2. השתמש בציוד שאתה רגיל עליו

לא משנה אם לחבר שלך יש לפטופ מהיר יותר או ציוד חדש יותר, לעבור לציוד אחר של תקליטן ייקח אותך למקומות לא ידועים. בשביל להימנע מבלבול בזמן ההופעה שלך כDJ אתה צריך להכיר כל חלק וחלק בציוד שלך, כדי לתת את ההופעה הכי טובה שאתה יכול. DJ מקצועי ורציני מכיר כל חלק קטנטן בציוד שלו.

DJ מקצועי ורציני מכיר כל חלק קטנטן בציוד שלו.

כל תקליטן צריך להשתמש בציוד שהוא רגיל אליו

3. נגן לקהל

אם המקום היחידי שאתה רגיל לנגן הוא בחדר שלך או בחדר אימונים הרגיל שלך, אז אתה רגיל לנגן מול קהל של בן אדם אחד: אתה. כאשר מנגנים את ההופעה הראשונה שלך מול אנשים אתה צריך לזכור שאתה מנגן מול קהל מסוים שלא מכיר את כל ההופעה ולא יודע לאן היא מתפתחת.

4. אל תעזוב את הבית ללא תוכנית מגירה

כתקליטן, DJ מתחיל, כנראה שלא הייתה לך בעיות עם מכשור שלא עובד. קשה לי לתאר כמה פעמים הגעתי לחתונה או אירוע ואחד מהציוד שלי התקתקל או החליט לא לעבוד פתאום. אם לא הייתי מקפיד תמיד להביא איתי עוד ציוד כתחליף, ליתר ביטחון, כל האירוע היה יכול להיות כישלון. DJ מוסמך ורציני יודע שגם ציוד יקר יכול להתקלקל פתאום.

5. תגיע מוקדם לאירוע או לחתונה

הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות בהופעה הראשונה שלך זה להגיע בדקה האחרונה או חס וחלילה לאחר. תן לעצמך זמן להתכונן, להגיע למקום לראות במה מדובר. אני, כתקליטן לחתונות, מגיע כמה ימים לפני כדי להכיר את האקוסטיקה של המקום ולהכיר את הצרכים המיוחדים שלו.

6. תכנן את הסט מראש

כDJ, תקליטן, אתה יודע שזה חשוב להתחיל חזק ולסיים חזק, אבל הרבה תקליטנים ישכחו את זה בערבוב חושים על הבמה. הכי טוב לתכנן את הסט מראש ואפילו לבוא עם כמה סטים מוכנים ולהחליף בהתאם לקהל והאמוציות שלו.

7. קדם את האירוע

זה לא מספיק להניח שהאירוע יהיה מלא. בחתונות זה לא תפקידך להזמין אנשים. אבל אתה כן רוצה לדעת שהאירוע מקודם ויש מסביבו באזז רציני. כל אירוע שלי, אלי בלישה, מקודם גם באתר וגם בפייסבוק כדי לדעת שכל אדם יכול למצוא את זה ולדבר על זה אחר כך. בהופעה של DJ, תקליטן, באולם כהופעה פרטית חשוב מאד לקדם במדיה החברתית או בדרך הישנה של פה לאוזן.

8. טפל בהגעה של הציוד תיקלוט שלך

לכל DJ טוב יש ציוד רחב, יקר וכבד. הלוגוסטיקה של להעביר את הציוד היא לא פשוטה, בטח אם יש לך יותר ממה שאתה יכול לסחוב לכל אירוע ואתה צריך לבחור מה להביא ומה לא. מן הסתם אתה כבר יודע שצריך להביא ציוד נוסף ליתר ביטחון, ולחשוב מראש איך להביא, מה להביא ומתי יכול לחסוך הרבה מאד צרות אחר כך בזמן החתונה.

Recommended Posts
צרו קשר

פנו אליי עכשיו

 אלי בלישה תקליטן לחתונהאלי בלישה - תקליטן לחתונה